Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Пархомівка

Пархомівка – невеличке село Харківської області, засноване у 1688 році. Протягнуте вздовж річки Котельва, воно пропонує туристам поринути в глибини історії, ознайомившись із цікавими пам’ятками архітектури.

Про місто Пархомівка

Пархомівка – невеличке село Харківської області, засноване у 1688 році. Протягнуте вздовж річки Котельва, воно пропонує туристам поринути в глибини історії, ознайомившись із цікавими пам’ятками архітектури.

Пархомівська садиба – колишній маєток графа Подгоричани, зведений у 18 ст.. Вишукана будівля у флорентійському стилі приваблює відвідувачів своє красою, яка зберіглась і донині, незважаючи на революцію 1917 р. і радянські часи. Зараз тут розташована експозиція історико-художнього музею, зібрана силами звичайного сільського вчителя Афанасія Лунева.

Фонд історико-художнього музею вражає, адже саме тут зберігаються цілих 4 картини Пікассо, однією з яких є його відомий малюнок «Голуб миру» - символ антивоєнного руху. Також в залах закладу виставлені роботи Левітана, Айвазовського, Шишкіна, Шевченка, Реріха, Ван Дейка та інших славнозвісних митців.

Відома Пархомівка і тим, що саме тут знаходиться будинок, де провів свої підліткові роки Каземир Малевич. Побувати також варто і в церкві Покрову Пресвятої Богородиці, де після освячення у 1808 р. зберігалось Євангеліє, вивезене Іваном Штепою із Запоріжжя. Зведена споруда на місці старої дерев’яної на кошти графа Подгоричани.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Пархомівка

Марина Гершензон

Харків, Тростянець, Святогiрськ, Пархомівка
гід гастро-гід шопінг-консультант особистий водій
Закінчила Харківську державну академію культури, спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Інна Юдович

Харків, Тростянець, Святогiрськ, Охтирка, Пархомівка
гід шопінг-консультант
Харків — моє рідне місто. Проводжу екскурсії з 2004 року.

Вікторія Склярова

Харків, Ізюм, Пархомівка, Чугуїв
корпоративні заходи гід індивідуальні тури та екскурсії перекладач фотограф трансфер
Моя робота найкраща у світі! Мандруючи, пізнаємо самих себе - свою неповторність, унікальність. Плануємо маршрути спільно з Вами! Замовчувані та невідомі сторінки; історії, Мандруймо Україною!

Лариса Задорожна

Біла Церква, Пархомівка
індивідуальні тури та екскурсії гід
Організовую цікавезні авторські екскурсії Київщиною, історічним містом Біла Церква та романтичним дендропарком "Олександрія".

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.